• Головна
  • У Полтаві пасажири травмуються в транспорті з вини перевізників
14:08, 5 жовтня 2012 р.

У Полтаві пасажири травмуються в транспорті з вини перевізників

У Полтаві зросла кількість аварій на дорогах за участі автобусів.

Про зростання кількості травмованих у ДТП по місту розповіли на брифінгу в ДАІ області.

— За 9 місяців 2012 року у Полтаві з вини водіїв автобусів сталося 12 ДТП, у порівнянні з 2011 роком – 2. Ріст склав 500%. У цих аваріях 2 особи загинули (в 2011 році жодної смерті), та травмувалися 30 людей, тоді як минулого року лише 4, — повідомив Ігор Палієнко, заступник начальника управління ДАІ області.

Причиною ситуації, що склалася, інспектори ДАІ називають неналежний технічний стан транспортних засобів – переобладнані пасажирські сидіння та неналежне зберігання автобусів поза гаражами. Також сюди додають перевищення швидкості, влаштування водіями перегонів між собою у пошуках клієнтів та перевезення понаднормової кількості пасажирів.

Як розповів Ігор Палієнко, зараз на Полтавщині працює спеціальна комісія Генеральної прокуратури, яка вивчає стан аварійності на дорогах області. Перший її результат – ДАІ вказали на малу кількість подань щодо позбавлення ліцензій на перевезення. Тому власникам транспортних компаній, які теж були присутні на брифінгу, натякнули, щоб готувались до перевірок.

Оголошення
live comments feed...