• Головна
  • Полтавська громада дозволила владі не встановити пам’ятника Мазепі
16:57, 4 жовтня 2012 р.

Полтавська громада дозволила владі не встановити пам’ятника Мазепі

Байдужість полтавців до національних героїв є однієї із причин, за якою пам’ятник Мазепі й досі не стоїть в Полтаві

1

 Віктор Ющенко вважає, що Україну потрібно будувати із себе. Інакше багато речей в державі так і не відбудеться: ні економічних, ні соціальних. Про це екс-президент сьогодні розповів на своїй прес-конференції у Полтаві. До такого висновку його вивели запитання журналістів щодо практики роздачі продовольчих наборів окремими кандидатами в депутати.

— Це роблять люди, які не поважають себе. Насамперед ті, хто бере. Я переконаний, що наші діди в 32 році не взяли би... Ми забули, що Україна починається з кожного з нас, — наголосив він.

Ще одним прикладом проблеми становлення нації — є кількарічні намагання встановити у Полтаві пам’ятник Івану Мазепі, якого лідер «Нашої України» назвав видатним українським політичним і військовим діячем після княжих часів. За словами Віктора Ющенко, йому соромно за тих міських керманичів, які не змогли виділити кілька квадратних метрів під пам’ятник.

— Але мерії ведуть себе так, як дозволяє їм себе вести місцева громада, — наголосив він.

Нагадаємо, що міський голова Полтави Олександр Мамай вважає, що прийняття рішення щодо встановлення пам’ятника гетьману — не його рівень.  Пізніше Віктор Ющенко розкритикував таку позицію міської влади.

Один із ініціаторів встановлення пам’ятника Мазепі нардеп Микола Кульчинський свого часу повідомив, що із виконавцем робіт не розрахувалися у повному обсязі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...