• Головна
  • У Полтаві проходить виставка еко-ляльок з соломи, глини, старих газет та кукурудзи
11:00, 27 березня 2018 р.

У Полтаві проходить виставка еко-ляльок з соломи, глини, старих газет та кукурудзи

Триває виставка авторської ляльки полтавської вчительки Тамари Пилипенко. Вона проходить у Полтавські обласній бібліотеці ім. І.Котляревського. В ході неї майстриня демонструє роботи з глини, паперу, соломи, паперклею та інших природних матеріалів.

У Полтаві проходить виставка еко-ляльок з соломи, глини, старих газет та кукурудзи, фото-1

Як говорить сама рукодільниця, займатися лялькарством почала ще в ранньому дитинстві. Спочатку розвивала творчі навички на природніх матеріалах, а згодом взялася за паперклей та глину. Подальшу професію у житті жінка вибрала також не випадково. Стала кераміком. Зараз працює з дітьми полтавської школи №26.

У Полтаві проходить виставка еко-ляльок з соломи, глини, старих газет та кукурудзи, фото-2

На виготовлення одніє ляльки витрачає чимало часу. За один раз її зробити не вдається, бо готові вироби доводиться просушувати і ретельно кілька разіа шліфувати.  Чимало скульптур мають обличчя, для кожної мастриня підбирає індивідуальне українське вбрання. Хоча, є в її колекції і ляльки, врані з костюми інших народів світу.

У Полтаві проходить виставка еко-ляльок з соломи, глини, старих газет та кукурудзи, фото-3

Дітей починає вчити ліпити спочатку з найпростіших природніх матеріалів, таких як старі газети. Це не є традиційна техніка папʼє-маше. Учні формуюь необхідні скульптури з газет руками, вмоченими в клей ПВА. Окрім роботи зі школярами, жінка проводить майстер-класи для дорослих, бере участь у виставках.

Прийти і поглянути на роботи можна до 15 квітня включно.

#авторськалялька #виставка #еко-ляльки
Оголошення
live comments feed...