• Головна
  • На Полтавщині запустять Інтернет-платформу для ВІЛ-позитивних жінок
07:30, 27 березня 2018 р.

На Полтавщині запустять Інтернет-платформу для ВІЛ-позитивних жінок

На початку цього місяця благодійна організація «Позитивні жінки» запустила суспільний пілотний проект, спрямований на розбудову спільноти Віл-позитивних жінок у центральних і східних регіонах держави. Він включає в себе Інтернет-платформу, де після реєстрації жінка в анонімному режимі зможе отримати підтримку та проконсультуватися у психолога, юриста або фахівця іншої вузької спеціалізації. Крім полтавок, допомогу надаватимуть жителькам Києва, Донецька, Дніпра, Луганська, Одеси, Сум, Черкас та Херсона. На думку організаторів цього проекту, жінки на відміну від чоловіків є більш вразливими і менш схильними захищати свої права у суспільстві. Особливо, це стосується Віл-позитивних панянок.

Повною мірою даний проект має запрацювати вже в середині квітня. Він співпрацюватиме з Української Гельсінською спілкою з прав людини. Окрім консультування, жінки зможуть отримувати такі медичні послуги: цитологія; мамографія, доступ до всіх видів контрацепції та переривання вагітності, допоміжні репродуктивні технології, зокрема екстракорпоральне запліднення, замісна гормональну терапія для ВІЛ-позитивних жінок, профілактика вертикальної трансмісії ВІЛ відповідно до останніх протоколів ВООЗ.

За результатами звернень жінок фахівці обіцяють провести моніторинг дотримання прав Віл-інфікованих жінок в українському суспільстві. Даний звіт передадуть уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, уповноваженій з гендерних питань Кабінету Міністрів України та профільним Міністерствам.

Читайте також про успішних жінок#ВІЛ-інфекція #Інтернет-платформа
Оголошення
live comments feed...