
16:45, 26 березня 2018 р.
За місяць полтавські поліцейські виявили близько 300 нелегальних мігрантів

Головне управління Національної поліції у Полтавській області прозвітувало про перебіг операції «Мігрант», яка стартувала 21 лютого. За час її проведення правоохоронці виявили 61 нелегала і більше 200 порушників міграційного законодавства. Також вдалося притягти до суду більше 50 осіб, які переховували в себе нелегалів, не зареєструвавши їх за місцем проживання. Порушників оштрафували на суму понад 116 тис.грн. Управління міграційної служби області прийняло рішення повернути додому 59 іноземців. З них 29 осіб вирішили їхати на Батьківщину самостійно, трьох змусили покинути територію держави примусово.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
15:06, 18 червня
8
13:34, 21 червня
14:53, 9 червня
22:58, 15 червня