• Полтавські дракони змагалися на волинській воді (ФОТО)
11:38, 4 жовтня 2012 р.

Полтавські дракони змагалися на волинській воді (ФОТО)

Команда «Драгонбот-Полтава» показала свої сили й уміння в змаганнях, для участі в яких подолала 800 кілометрів

Команда Полтавської обласної федерації веслування на човнах «Дракон» побувала на Волині, де у Ковелі змагалася з драгонботерами з Києва, Луцька, Комсомольська, Львова. До цієї компанії приєдналися веслярі на байдарках і каноє з Прибалтики, Білорусії, Польщі, Австрії.

Ці змагання проходили без обмеження у віці, тому поряд з маститими веслярами змагалися юні, але вже досить професійні спортсмени. Як розповіли учасники змагань, досвідчені веслярі, не поступаючись молоді в силі і витривалості, показали всім справжній майстер-клас.

Полтавська команда, подолавши 800 кілометрів від Полтави до Ковеля, приїхала показати свою силу і волю до перемоги. На водах гребного каналу СДЮШОР «Ніка-Сільмаш» полтавські драгонботери у запеклій боротьбі на декількох дистанціях очолили перші сходинки турнірної таблиці.

Потенціал полтавських веслярів підтвердив перший старт: на 500-метровій дистанції змішаним складом (мікс) команда була другою. Не дивлячись на тактичні прийоми, які межують з хитрістю, суперників на старті запливу «відкритий-500 метрів», полтавські чоловіки билися як справжні дракони, чим викликали у присутніх на змаганнях повагу.

Пройшовши одним і тим же складом ще кілька дистанцій, команда «Драгонбот-Полтава» успішно впоралася з 200-метрівкою формату «мікс» – на цій дистанції команда фінішувала третьою.

- Як показали ці змагання, веслування на човнах «Дракон» все впевненіше «випливає» за межі своєї споконвічної батьківщини – Піднебесної, - розповіла Світлана, учасниця змагань, член команди «Драгонбот-Полтава». – Цей вид спорту все більше збирає в число своїх палких шанувальників любителів адреналіну і командного духу. Ми в цьому переконалися в Полтаві, і з радістю позмагалися з командами, які пропагують драгонбот по всій Україні і за її межами. Цей вид веслування монолітний, якщо є дух колективізму, човен розвиває таку швидкість, що просто ловиш від веслування кайф!