• Головна
  • Полтавські діти, хворі на цукровий діабет, зможуть виграти екскурсію на Говерлу
10:15, 26 березня 2018 р.

Полтавські діти, хворі на цукровий діабет, зможуть виграти екскурсію на Говерлу

Полтавські діти, хворі на цукровий діабет, зможуть виграти екскурсію на Говерлу, фото-1

Полтавських дітей запрошують долучатися до девʼятого Всеукраїнського конкурсу малюнку серед дітей з цукровим діабетом, організованого Асоціацією дитячих ендокринологів України та компанією Sanofi в Україні.

Цьогоріч він присвячений темі спорту. Як зазанчила директор компанії в Україні Гієм Граньє: «Соціальний проект в Україні реалізовується з 2010 року, щоб маленькі пацієнти відчували впевненість у собі, своїх силах, знаходили нових друзів та наставників. Ми переконані, що якщо дитину надихнути до творчості, то й сил для контролю хвороби у неї стане вдвічі більше. Окрім того, через Конкурс та малюнки дітей ми прагнемо донести до громадськості такі важливі повідомлення, як необхідність дбати про своє здоров’я, вести здоровий спосіб життя та дотримуватися простих правил для профілактики діабету».

Роботи юних художників оцінюватимуть відомі українські спортсмени - Олімпійська чемпіонка, фехтувальниця Ольга Харлан, футболістка, напівзахисниця національної жіночої збірної України Ія Андрущак, фехтувальник, чемпіон Параолімпійських ігор Андрій Демчук та чемпіонки Світу з шахів Анна і Марія Музинчук. Переможці конкурсу, яким ще не виповнилося 12 років, зможуть пройти курс оздоровлення у санаторії «Миргород». Для старших дітей (від 13 років) оранізатори підготували туристичний похід на Говерлу з новими друзями. Одного з переможців конкурсу будуть визаначати шляхом голосування у соціаліній мережі Facebook на сторінці «Діабет. Допоможемо разом».

Надсилати роботи на адресу організатора можна до 22 квітня включно.

#спорт #цукровийдіабет #конкурсдитячогомалюнку
Оголошення
live comments feed...