• Головна
  • У Полтаві відкрилися курси для колишніх військовослужбовців
16:00, 24 березня 2018 р.

У Полтаві відкрилися курси для колишніх військовослужбовців

22 березня на базі Полтавського університету економіки і торгівлі відкрилися курси профпідготовки та соціальної адаптації для колишніх військовослужбовців. Допомога демобілізованим бійцям надаватиметься за програмою НАТО.По закінченні них випускники отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації Міжнародного зразка та сертифікати НАТО. Це допоможе їм не лише краще соціалізуватися в суспільстві, а й знайти роботу.

На відкриття завітав представник міжнародної організації, менеджер програми НАТО в Україні з перепідготовки і соціальної адаптації колишніх військовослужбовців Крістофер Штаудт. У вітальному слові він зазначив: «З 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації Програми перепідготовки колишніх військових, які прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільній сфері. Паралельно до практичної підтримки, ми проводимо діяльність у сфері дорадчої допомоги. Вже понад 2 років ми проводимо роботу за трастовим фондом зі створення системи переходу з військової кар'єри до цивільної».

Крім представника організації Північноатлантичного альянсу перших слухачів курсів вітали заступник міського голови Віталій Нікіпєлов та ректор університету Олексій Нестуля.

#курсидлядемобілізованихбійців #соціальнаадаптація #перепідготовка #навчання
Оголошення
live comments feed...