
11:00, 3 жовтня 2012 р.
Кременчуцьких міліціонерів звільнили з органів за бійку
Трьох правоохоронців з Кременчука звільнили з роботи. Комісія УМВС, яка за дорученням начальника міліції Полтавщини здійснювала службову перевірку за фактом участі у бійці 26 вересня працівників міліції, завершила свою роботу, - повідомили у відділі зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області.
За матеріалами службової перевірки наказом УМВС України в Полтавській області трьох міліціонерів звільнили з органів внутрішніх справ. Подальше розслідування інциденту проводить прокуратура.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
17:30
10 червня
Спецтема
Оголошення
15:26, 29 травня
06:28, 1 червня
7
13:06, 30 травня
5
15:17, 29 травня
9
10:15, Вчора
