• Головна
  • У Полтаві презентували держслужбовця Тараса, який допомагає заповнити декларацію
17:10, 14 березня 2018 р.

У Полтаві презентували держслужбовця Тараса, який допомагає заповнити декларацію

14 березня у Полтавській міській раді презентували чат-бота, який допомагає держслужбовцям правильно заповнити декларацію.

Організували і провели презентацію представники громадської організації «Антикоруаційний штаб». Відвідали захід кілька депутатів міської ради від «Рідного міста», «Свободи» та «Самопомочі», полтавські держслужбовці та працівники виконавчого комітету міської ради.

Голова ГО «Антикорупційний штаб» Галина Янченко зауважила, що цього року у Полтавській області декларації мають заповнити 50 тисяч осіб. Станом на 14 березня це зробили 9 тисяч декларантів. На допомогу іншій 41-й тисячі може прийти чат-бот «держслужбовець Тарас».

-Між собою ми іноді жартуємо, що його прізвище – Держслужбовець, а ім’я – Тарас. Насправді він не людина. Він бот, який може за допомогою відповідей та підказок допомогти заповнити декларацію, - пояснила Галина Янченко.

Скористатися послугами бота можна, якщо зайти на своєму телефоні до «Messenger»або «Telegram». У пошуку контактів потрібно ввести запит «держслужбовець Тарас». Після того, як знайдете бота у пошуку, можна починати із ним спілкування. Важливо! Бот не відповідає на введення тексту – він пропонує користувачу варіанти відповідей, які потрібно обирати, натискаючи на запропоновані кнопки. За допомогою питань бот дізнається – є чи не є ви декларантом, подавали чи не подавали декларацію раніше і так далі.

Під час презентації представники ГО перерахували головні переваги користування послугами «держслужбовця Тараса»: 1) він працює без перерви та вихідних і може надати пораду навіть уночі; 2) бот надає покрокову інструкцію із заповнення декларації; 3) допомагає тисячам людей одночасно; 4) надає супутні поради – як отримати електронний цифровий підпис, визначити точний дохід тощо.

Після півгодинної презентації учасники зустрічі задали представникам ГО запитання стосовно декларування. Представники громадської організації наприкінці зустрічі нагадали присутнім, що декларації потрібно подати до 1 квітня. І зробити це можна, скориставшись послугами чат-бота. А у випадку особливо складних питань щодо заповнення декларацій потрібно звертатися безпосередньо до НАЗК.

Дивіться також, ректор університету не задекларував пентхауз у Полтаві.

#чат-бот #декларація #Полтава #презентація #антикорупційнийштаб
Оголошення
live comments feed...