• Головна
  • Представники влади завітали до Горбанівського пансіонату з подарунками
17:00, 1 жовтня 2012 р.

Представники влади завітали до Горбанівського пансіонату з подарунками

Секретар міської ради Оксана Деркач та заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олександр Коваль відвідали Горбанівський геріатричний пансіонат ветеранів війни та праці.

Як повідомляє прес-служба Полтавської міської ради, представники влади привітали підопічних закладу з Міжнародним днем людей похилого віку та ветеранів і висловили щиру подяку за їх внесок у здобуття Великої Перемоги та розбудову нашої країни, за їх багаторічну працю на благо суспільства.

Гості побажали присутнім здоров'я на довгі роки життя та зазначили, що створення належних умов для життєзабезпечення людей похилого віку, підвищення ефективності програми соціального захисту сьогодні серед пріоритетів влади. Не менш важливою є й робота над формуванням шанобливого ставлення до ветеранів та пенсіонерів, адже турбота про старше покоління – справа всього суспільства.

Від представників влади підопічні пансіонату отримали подарунки та квіти, а сам заклад – медичне обладнання для відділення медико-соціальної реабілітації та дві мікрохвильові печі від громадського об'єднання «Турбота-2008».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...