У Полтаві відремонтують аеропорт за 26 мільйонів

Тендер на ремонт аеропорту оголосила Полтавська ОДА.

Збудований у 50-60 роках аеропорт «Полтава» має пасажирський термінал площею 5000. м2. За годину може пропускати до 400 пасажирів.

У Полтаві відремонтують аеропорт за 26 мільйонів, фото-1

Зараз Департамент будівництва проводить закупівлю робіт з проведення капітального ремонту летовища. Серед іншого підрядник повинен облаштувати міжнародний пункт пропуску. Адже віднедавна аеропорт має статус міжнародного. Цей статус йому присвоїв Кабінет Міністрів 20 грудня минулого року. 

В будівлі аеропорту також потрібно створити умови для комфортного перебування пасажирів: зали очікування із зручними кріслами, місце для кафе із кухнею при ньому, ігрову зону для дітей. 

—Будь-який аеропорт — це, в першу чергу, сервіс. Тому ми вимагатимемо від підрядника створення комфортних умов у приміщеннях будівлі. Це не проект на один день, а важливий вклад у розвиток інфраструктурного та туристичного потенціалу нашої області, — наголосив директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан. 

У Полтаві відремонтують аеропорт за 26 мільйонів, фото-2

Департамент прийматиме тендерні пропозиції до 23 березня. А 26 березня проведуть аукціон. Очікувана вартість закупівлі: 26,2 млн грн. Але у Департаменті впевнені, що за допомогою системи електронних закупівель ProZorro ця цифра зменшиться. 

Вже у травні з відновленої будівлі аеропорту планують здійснити перший рейс до Анталії. Тому працювати майбутньому підряднику потрібно буде швидко та якісно. 

Прес-служба Полтавської ОДА 

Аеропорт Полтава рейс ремонт тендер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі