• Головна
  • УВАГА! ПЕРЕАТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТІВ З ПІДГОТОВКИ ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
21:00, 8 березня 2018 р.

УВАГА! ПЕРЕАТЕСТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТІВ З ПІДГОТОВКИ ВОДІЇВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

У 2018 році закінчуються атестати у 145 спеціалістів, які проводять підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів. На це треба звернути увагу власникам автомобілів, котрі лише збираються отримувати право на водіння транспортного засобу. А спеціалістам навчальних закладів треба поспішити звернутися до Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області з заявою про потребу пройти переатестацію. Атестація спеціалістів проводиться щопонеділка об 11 годині при завчасному надходженні заяв.

«У 2018 році закінчилась або закінчується державна акредитація в 39 навчальних закладах області. Це прекрасна можливість покращити та оптимізувати роботу територіальних сервісних центрів. Щоб уникнути поспіху та прикрих моментів під час проходження державної акредитації, варто не менше, аніж за 6 місяців починати готувати документи на акредитацію», - зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко на зустрічі з представниками автошкіл, котра відбулася 5 березня.

Г

Практичний кейс – питання підготовки до Державної акредитаційної комісії та законодавчу базу, якою керуються при оформленні документів, з яких складається наглядова справа - надав гість з Миколаєва, Сергій Ягода.

На сам кінець присутні мали змогу поставити свої питання та отримати на них відповіді.

Г

ТРОХИ СТАТИСТИКИ. 103 акредитованих навчальних закладів, які здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів діють на території Полтавської області.

Протягом 2017 року навчальні заклади Полтавської області підготували 14005 осіб. Територіальні сервісні центри Полтавської області провели 64015 людино-іспитів. Видали 32668 посвідчень водія та вперше їх отримали 14349 осіб.

У минулому році 45 навчальних закладів області пройшли державну акредитацію, 237 спеціалістів пройшли атестацію та отримали атестати.

За матеріалами прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області

#водії #переатестація #навчання #підготовка
Оголошення
live comments feed...