• Головна
  • У Полтаві вперше визначать «Маму року»
08:20, 8 березня 2018 р.

У Полтаві вперше визначать «Маму року»

11-го березня у Concert Hall Villa Крокодила відбудеться святковий гала-концерт, присвячений церемонії нагородження «Мама року».

Організатори премії – рекламне агентство «VIR-Style» - обіцяють зібрати на захід не лише талановитих і неординарних жінок, але й більшість ділового та успішного світу Полтави.

Нагадаємо, премією «Мама року» відзначають жінок, які суміщають виконання материнського обов’язку та досягнення успіху у спорті, бізнесі, культурі та інших напрямках розвитку. Цього року премію у Полтаві вручать вперше. Серед п’ятнадцяти номінантом – моделі, блогери, спортсмени та бізнес-вумен. Наймолодшій учасниці – 28 років, найстаршій – більше 40.

Атмосферу свята для гостей забезпечуватимуть зіркові ведучі – Олександр Лазарєв та Андрій Кадук, стильне танцювальне шоу, живий бенд та ефектний аудіовізуальний супровід.

У Полтаві вперше визначать «Маму року», фото-1

У музичній та творчій програмі вечору виступлять: Дмитро Святов (півфіналіст шоу «Хочу к Меладзе»), шоу-балет «Famous», кавер-гурт «TheRedOne», «Slam-BangBand», «HashTag», Михайло Ільїн.

Церемонія нагородження розпочнеться о 17.00. Вартість входу – 150 гривень.

#мама #конкурс #жінки #ЛазарєвОлександр #КадукАндрій #Полтава
Оголошення
live comments feed...