• Головна
  • Усі маршрути практичних іспитів з ПДР тепер доступні онлайн
10:36, 6 березня 2018 р.
Надійне джерело

Усі маршрути практичних іспитів з ПДР тепер доступні онлайн

Усі маршрути практичних іспитів з ПДР тепер доступні онлайн

Теорія – це важливо, утім щоб справді впевнено почувати себе на дорогах важливо мати практичні навички керування авто. Сервісні центри МВС оприлюднили онлайн усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами. Усі схеми маршрутів оновили після перегляду, узгодивши з реальною ситуацією на дорогах.

Усі маршрути практичних іспитів з ПДР тепер доступні онлайн, фото-1


За посиланням можна обрати свій регіон, територіальний сервісний центр МВС, зручний для складання іспиту,та завантажити схеми маршрутів. За кожним сервісним центром МВС закріплено від 2 до 7 маршрутів, котрі обираються екзаменатором перед проведенням іспиту.
Перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування. Маршрути використовуються  для проходження другого етапу практичного іспиту з ПДР, який проводиться в реальних умовах дорожнього руху.
Порядок отримання посвідчення водія відтепер такий: необхідно пройти медогляд, закінчити навчання та скласти іспит в автошколі, підготувати і подати відповідний пакет документів до територіального сервісного центру МВС, щоб отримати допуск до іспитів. З 27 листопада 2017 року в Україні посвідчення водія вперше видається строком на 2 роки.
Якщо ж ви сумніваєтеся у своїх знаннях у межах теоретичної частини ПДР, скористайтеся спеціальними тестовими завданнями на сайті Головного сервісного центру МВС. Для зручності - безкоштовний онлайн-тренажер. Він є ідентичним до іспиту, що складається в сервісному центрі МВС. Тут також можна знайти всі питання з ПДР та варіанти відповідей на них.

За матеріалами прес-служби РСЦ МВС в Полтавській області 

#іспитзПДР #маршрути
Оголошення
live comments feed...