• Головна
  • Після прохання "Нафтогазу" прикрутити газ Полтава збільшила його споживання
15:02, 3 березня 2018 р.

Після прохання "Нафтогазу" прикрутити газ Полтава збільшила його споживання

Керівник «Нафтогаз України» повідомив скільки відсотків газу вдалося «зекономити» Полтаві та надав оперативну інформацію щодо споживання газу великими містами та іншими обласними центрами

Сьогодні головний виконавчий директор «Нафтогазу» повідомив, скільки відсотків газу вдалося зекономити обласним центрам та великим містам України за добу. Полтаві зекономити природній газ не вдалося— його споживання за добу збільшилося на 6%.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв на своїй сторінці уФейсбук подякував українцям та розмістив оперативну інформацію щодо споживання обласними центрами та великими містами природного газу. Згідно з поданою таблицею, усім великим містам та обласним центрам вдалося скоротити споживання газу за добу, крім Полтави. У Полтави відсоток споживання навпаки збільшився до 6%.

Після прохання "Нафтогазу" прикрутити газ Полтава збільшила його споживання, фото-1

Наразі українська газотранспортна система працює в штатному режимі, повідомляється на сайті НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, що вчора на Полтавщині головам РДА та органів місцевого самоврядування рекомендували обмежити споживання газу та перейти на альтернативні види палива. Як повідомили в прес-службі НАК «Нафтогаз України», компанія попросила громадян перейти в режим економії протягом кількох днів.

#Полтава
Оголошення
live comments feed...