• Головна
  • На Полтавщині рятують молодь від тюрми
16:25, 27 вересня 2012 р.

На Полтавщині рятують молодь від тюрми

Під таким гаслом пройшла екскурсія до Кременчуцької виховної колонії, що на Полтавщині, підоблікових неповнолітніх кримінально-виконавчої інспекції.

1

 

 

На минулому тижні працівники Глобинського районного підрозділу КВІ УДПтС України в Полтавській області та кримінальної міліції у справах дітей Глобинського РВ УМВС України показали неповнолітнім куди веде доріжка злочинного шляху. Як може змінитися доля, якщо не обереш шлях законослухняної людини.

Підоблікові неповнолітні кримінально-виконавчої інспекції ознайомилися з умовами утримання у колонії. Відвідали загальноосвітню школу, що функціонує при установі, професійно-технічне училище тощо. Дехто з вихованців колонії поділився своїми життєвими історіями. Відвідувачі були глибоко вражені почутим. Адже гарні умови за колючим дротом не замінять свободи і можливості бути поряд із рідними.

Робота працівників кримінально-виконавчої інспекції спрямована на зниження рівня злочинності серед неповнолітніх, запобіганню рецидиву правопорушень. Для цього і проходять подібні заходи. Окрім цього для неповнолітніх підоблікових інспекції проводяться бесіди профілактичного характеру та тренінги.

Маємо надію, що після побаченого, у молодих людей зміниться їхнє ставлення до вчинення правопорушень і вибору засобів самовираження та самоствердження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...