• Головна
  • На міжнародній конференції в Полтаві обговорили перспективи розвитку нафтогазового комплексу (ФОТО)
14:41, 27 вересня 2012 р.

На міжнародній конференції в Полтаві обговорили перспективи розвитку нафтогазового комплексу (ФОТО)

Із 26 по 28 вересня 2012 року під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка проходить Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку нафтогазового комплексу», урочисте відкриття якої відбулося 27 вересня.

У конференції беруть участь: директор департаменту наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Олександр Якименко, делегація вчених Китайського університету нафти (м. Пекін)- партнера ПолтНТУ, на чолі з проректором з управління студентськими та викладацькими справами, професором із нафтової геології та органічної геохімії Гангом Венцхе, представники обласної державної адміністрації, провідні фахівці нафтогазової галузі, науковці українських та зарубіжних навчальних закладів.

Урочисто відкрив конференцію та роботу пленарного засідання директор департаменту наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Олександр Якименко, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль.

Робота конференції триває в оновленій залі засідань вченої ради, яка відтепер обладнана системою синхронного перекладу, можливістю проведення відеоконференцій за участі зарубіжних партнерів. Цього разу відбувся відеозв'язок із закордонними колегами зі Швеції, Польщі, Росії.

На Міжнародній науково-практичній конференції  обговорили проблеми та перспективи розвитку нафтогазового комплексу в Україні та світі, пошук ефективного механізму енергетичної незалежності держав та забезпечення їх національних інтересів. Науковці та представники виробництва зустрілися для обміну досвідом задля забезпечення енергетичної безпеки держави.

Конференція передбачає роботу секцій, на яких обговорять питання розвитку нафтогазового комплексу та нафтогазової енергетики країн.

Під час проведення конференції в ПолтНТУ демонструється виставка-презентація організацій та підприємств паливно-енергетичного комплексу Полтавщини, на якій представили інноваційні наукові розробки університету для нафтогазового комплексу. На виставці експонуються сучасні технології 17 організацій, які є лідерами в нафтогазовій галузі.

У ході конференції підписали угоду про науково-технічне співробітництво в галузі підготовки і перепідготовки фахівців між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та газопромисловим управлінням «Полтавагазвидобування», дочірньою компанією «Укргазвидобування» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

На міжнародній конференції в Полтаві обговорили перспективи розвитку нафтогазового комплексу (ФОТО), фото-1

 2

 3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...