Інформація від фонду соціального страхування України у Полтавській області

Полтавським міським відділенням УВД ФССУ у Полтавській області станом на 26 лютого 2018 року Постанову Кабінету Міністрів України №1053 від 27 грудня 2017 року виконано.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1053 від 27 грудня 2017 року «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та члени їх сімей» Полтавським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області в січні 2018 р. здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат для осіб, які мають право на виплати станом на 1 січня 2018 р. та мали право на перерахунок сум щомісячних страхових виплат за період з 1 березня 2008 р. по 1 березня 2011 р.

Перерахунок здійснено з 01 січня 2018 р. шляхом визначення розміру щомісячної страхової виплати із збільшеного розміру заробітної плати, з якої станом на 1 березня 2017 р. розраховувалися суми страхової виплати.

Всього перерахунок розміру щомісячної страхової виплати був здійснений 983 потерпілим на виробництві та 46 особам, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.

Полтавське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.

Заступник начальника відділення В.Б.Руденко

фондусоціальногострахуванняУкраїниуПолтавськійобласті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі