• Головна
  • Дільниці на Полтавщині почали обладнувати відеоспостереженням
15:24, 26 вересня 2012 р.

Дільниці на Полтавщині почали обладнувати відеоспостереженням

У Полтавській області на виборчих дільницях вже почали встановлювати систему відеоспостереження.

Про це повідомив заступник голови - керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко. За його словами, днями голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко підписав відповідне розпорядження. За 10 днів до початку голосування пройде тестування цієї системи.

«Ми сьогодні контролюємо, щоб це обладнання установили без порушень виборчого законодавства -  це таємність голосування і таємність волевиявлення будь-якого громадянина.  Прилади стоятимуть так, що вони не фіксуватимуть  кабінки для таємного голосування та скриньки - тобто вини спостерігатимуть за загальною ситуацією на виборчій дільниці», - пояснив Валерій Пархоменко.

Сам прилад комплексний. Він в себе включає не тільки  камери, а ще й комп'ютер.

На обласному рівні, за  розпорядженням, відповідає за цю ділянку роботи  Валерій Пархоменко.У свою чергу в кожній РДА назначать за старших  заступників керівників.

«Систему відеомоніторингу  процесу голосування ввели для того, щоб виключити всякі спекуляції опонентів про підтасовування результатів виборів, а також виявити реальну явку виборців в областях», - додав Валерій Пархоменко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...