• Головна
  • У Полтаві закохані "одружувались" на один день
09:04, 15 лютого 2018 р.

У Полтаві закохані "одружувались" на один день

Стати подружньою парою на один день. Така акція відбулася в Полтаві. Організатор заходу – студентська рада міста. Учасники акції отримали несправжні свідоцтва шлюбу та каблучки. 

Віталій та Анастасія зустрічаються третій рік . Закохані розповіли: вечірка «Одруження на один день» - це генеральна репетиція до весілля.

Віталій Катунін, наречений:Я вже зробив пропозицію. Ми готуємось до весілля і це було генеральною репетицією, можна так сказати.

КОР: Анастасія каже: під час несправжнього весілля хвилювалася.

Анастасія Самсоненко, наречена:Символічно… Саме 14-го лютого. Тому такі емоції переповнювали.

Акцію «Одруження на один день» у Полтаві проводять вперше, розповів організатор В’ячеслав Іщенко.

В’ячеслав Іщенко, заступник студентського мера Полтави:Всі люди, всі студенти, вся молодь Полтави, які бажають долучитися до цієї акції можуть прийти і безкоштовно отримати свідоцтво про шлюб і фотографії на згадку будуть також.

Захід організували за ініціативи студентської молоді, розповідає начальник відділу молодіжної політики міськвиконкому Анатолій Павленко. Мета акції – популяризувати серед молоді сімейні цінності.

Анатолій Павленко, начальник відділу організації молодіжної політики Полтавського міськвиконкому:Ми хочемо показати молоді що шлюб, стосунки - це потрібно, це приємно і нічого страшного в цьому немає.

Нагадаємо, напередодні дня святого Валентина у Полтаві організували вечірку швидких побачень.

https://youtu.be/LrkPBEDoyvs

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...