Стало відомо, що планується відремонтувати в Полтаві цього року

Цього року у Полтаві планують чимало ремонтних робіт. Кілька проектів рішення міськвиконкому опублікували на сайті Полтавської міськради 12 лютого. 

Зокрема, планують будівництво вуличної каналізаційної мережі на пров. Риночному та вул. Покровській. Обіцяють будівництво водопровідної та каналізаційної вуличних мереж на вул. Яр та пров. Криничному. 

В планах:

– будівництво футбольного поля зі штучним покриттям 60 х 40 метрів по Майдану Незалежності, 16-в  (спортивна школа «Ворскла» імені І. І. Горпинка»);

– реконструкція площ відділення спільного перебування матері і дитини та неонатального догляду у відділення інтенсивної терапії новонароджених міського клінічного пологового будинку по вул. Олеся Гончара, 27В;

– реконструкція 2-го поверху під неврологічне відділення 1-ї міської клінічної лікарні по вул. Олеся Гончара, 27-а.  

Також планують внести зміни в рішення про «Будівництво водопровідної мережі для водозабезпечення сел. Івонченці та вуличної водопровідної мережі на відрізку від вул. Волонтерської вздовж вул. Михайла Гаврилка до місця врізання на перетині вулиць Михайла Гаврилка та Пирятинської в сел. Івонченці».

Додатків до проектів рішень традиційно не опублікували. Питання про виділення коштів на будівництво та реконструкцію вирішуватимуть на засіданні міськвиконкому 7 березня.

Kolo.news
Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі