• Головна
  • В Полтавському районі будинок культури відремонтували з «відкатами» (ФОТО)
14:10, 24 вересня 2012 р.

В Полтавському районі будинок культури відремонтували з «відкатами» (ФОТО)

Нещодавно працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС Полтавщини (УДСБЕЗ) викрили незаконну діяльність директора одного з будівельних підприємств Полтави.

Як повідомили в прес-службі обласної міліції, в ході перевірки встановлено, що у серпні 2011 року між однією із сільських рад Полтавського району та директором одного з підприємств Полтави укладено договір на реконструкцію сільського будинку культури на суму понад 1 млн. 800 тис. грн.

Як з’ясували працівники УДСБЕЗ УМВС Полтавщини, під час проведення реконструкції службові особи підприємства склали та підписали Акти приймання виконаних будівельних робіт на суму понад 1 млн. 200 тис. грн. Фактично ж ці дані не відповідали дійсності. Так, згідно висновку будівельно-технічної експертизи, витрати на реконструкцію були необґрунтовано завищені.

Таким чином, службові особи підприємства, зловживаючи своїми повноваженнями, усвідомлюючи характер своїх дій, умисно завищили фактичну вартість виконаних будівельних робіт, чим завдали державі збитків на суму понад 200 000 гривень.

В Полтавському районі будинок культури відремонтували з «відкатами» (ФОТО), фото-1

 2

 3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...