У Полтаві знайшли звалища розбитих ртутних ламп

Усі ці кучугури – розбиті ртутні лампи. Їх знайшли в районі Супрунівського елеватора. Ртуть випаровується при понад 18 °C, та зараз – зима, проте екоактивісти б'ють на сполох.

“Ці купи вже лежать декілька років, тому випари ртуті потрапили вже в повітря, ґрунт, воду”,– зазначив екозахисникСергій Антоненко.

Чоловік розказує: раніше ліцензію на збір ртутних відходів мало підприємство “Діола”.

“Скоріше за все, склобій залишився від діяльності “Діоли” або, взагалі, від заводу “ГРЛ”,– гадає Сергій.

Утім, перевірити зараз це неможливо, адже компанії “Діола” не існує з 2013 року. Не знають, де взялися відходи, й в інспекції з благоустрою міста.

"Може, це якісь навчальні заклади чи ще якісь... І вони скинули туди”, – припустив начальник інспекціїВолодимир Рак

Також чиновник запевнив: незабаром звалище приберуть. Утім, в управлінні з питань надзвичайних ситуацій міста кажуть інше.

“На даний час ми не можемо знати – небезпечні вони чи ні”,– повідомив начальник управлінняВолодимир Леонов.

Пояснює: спочатку взяли аналіз, результати якого й вирішать долю звалищ. Виявляється, залишки ртутних ламп лежать на території Південної залізниці ПАТ “Укрзалізниця”.

“Балансоутримувач відповідає за техногенну безпеку своєї земельної ділянки”, –наголосив Леонов.

Утім, залізничники відхрещуються.

“Які там небезпечні відходи? Де ви там бачили лампи? Там – скло від утилізованих ламп. Знайдеться власник: хай що хоче з ним, те й робить. То ж не наш вантаж!” –зазначив головний інженер Полтавської дирекції Південної залізниціВасиль Біліченко.

Чиновники наголошують: звідки сміття, мають розслідувати правоохоронні органи. Проте поліції наразі про цю ситуацію нічого не відомо, повідомляють у відділі комунікації.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов