Полтавський учасник відбору на Євробачення вибачився за свою скандальну поведінку

Вокаліст The Вйо Мирослав Кувалдін у соцмережах написав емоційне повідомлення, пов’язане зі своєю реакцією на результати першого півфіналу.

Нагадаємо, створений у Кобеляках гурт зайняв у першій частині відбору останнє місце,набравши згідно з голосуванням глядачів та журі лише 3 залікові бали.

«Друзі, дуже переживаю та хочу вибачитись за свою ганебну реакцію на національному відборі Євробачення.

Вона ніяк не стосувалася а ні телеканалу СТБ (все було зроблено суперпрaфахово), а ні суддівства (в жюрі сидять справжні професіонали своєї справи), а ні конкурсантів (склад учасників був дуже сильний і різноплановий - всі молодці). Jamala Alim Qizi , Евгений Филатов (Eugene Filatov) Константин Дмитриев (Constantine Dmitriev) Сергій Притула - пробачте, нічого особистого (думав це буде весело, а вийшло, що нахамив).

Ми відразу йшли на конкурс і розуміли, що нас запросили задля того, аби показати наскільки різнобарвна музика робиться в Україні сьогодні. І всі глядачі це побачили. Місія The ВЙО - нести позитивні емоції, і ми з нею справились (майже). Просто особисто я виявився не готовим до низької оцінки нашого колективу. Це мої особисті проблеми) Сьогодні ж піду до психолога пробалакувати це все. І ще раз ВИБАЧТЕ», - йдеться у повідомленні.

Після оголошення оцінок Кувалдін декілька разів вигукнув «фу» та звернувся до членів журі із проханням наспівати пісню CONSTANTINE, щоб таким чином з’ясувати, чи дійсно вона їм запам'яталася.

Згідно з даними «Вікіпедії», The ВЙО (англ. The Vyo) — український музичний гурт. Грає у стилі поп-реґі.

Точкою відліку стилю реггі в Україні можна вважати утворення гурту «The ВЙО» в місті Кобеляки, Полтавської області у 1991 році. Основу команди склали гітарист Сергій Підкаура і співак Мирослав Кувалдін. Гітарист Сергій Підкаура грав на танцях і був найбільшим музичним авторитетом в рідних Кобеляках. Саме йому в травні 1990-го, і приніс власні пісні колоритний мулат Мирослав «Джон» Кувалдін.

Протягом 10-річного існування гурту музиканти періодично розходилися, сходилися, до них приєднувались інші учасники. Врешті-решт в групі залишилися лише Мирослав Кувалдін та Сергій Підкаура. В 1995 році «The Вйо» стали лауреатом фестивалю «Червона рута» із задиркуватою піснею «Ґанджа». Гурт зайняв третє місце в жанрі танцювальної музики.

Після цього гурт тимчасово призупиняє свою діяльність — Кувалдін створює власний проект «UnkleBanz», а Підкаура грає в полтавській групі «Авантюра». Через рік, з подачі ді-джея Пуберта (Сергія «Кузі»

Кузьминського з групи Брати Гадюкіни), Кувалдін перебрався до Києва і як DJ Мануна певний час працював в столичних дискотеках. Як наслідок, до нього приєднується Підкаура, і дует в лютому 1997-го підписав контракт з художнім агентством «Територія А» (паралельно Підкаура аранжує пісні Юрка Юрченка).

Пік популярності їх музики припав саме на часи співробітництва з мистецькою агенцією «Територія А» і ротації кліпів у однойменному хіт-параді. Споглядаючи колоритну зовнішність Мирослава, глядачі не могли повірити, що хлопець народився в східній Україні і «так добре розмовляє по-нашому» від народження. Саме в ті часи пісня «Зорі» («Кожен з нас щось може…») стала маніфестом українських растафарі. В 1998 році виходить перший альбом гурту — «Вироби з пластмаси».

В Полтаві.info
Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі