• Головна
  • У Полтаві виступить всесвітньо відома скрипалька
15:39, 12 лютого 2018 р.

У Полтаві виступить всесвітньо відома скрипалька

Разом із лауреатом міжнародних конкурсів Олександрою Федосовою концертну програму готує камерний оркестр імені Дмитра Ахмарумова обласної філармонії. Артисти обіцяють здивувати глядачів композиціями, яких до цього часу не чула Полтава. 

Зараз на цій сцені не виступають артисти. Вона – повністю у розпорядженні волонтерів. Четвертий рік тут плетуть маскувальні сітки.

Анатолій Криворотенко, заступник директора Полтавської обласної філармонії

- Оскільки без ремонту, сцена не працює, але можливість є. Підв'язати сітки, натягнути. Розмір сітки 8 з половиною метрів, у висоту вона може бути до 6 метрів.

Звичайні господарські сітки за допомогою клаптиків тканини волонтери перетворюють на маскувальну амуніцію для військової техніки. Ці зразки вже готові до поїздки на Схід, а над цим – ще працюють волонтери. Кількість зроблених у філармонії сіток за 4 роки вже перевалила за 400. З необхідною тканиною допомагають небайдужі полтавці.

«Тут коли привозять тканину, деяку можна порізати на сітки, деякі в'язані розпускають, і з цього в'яжуть теплі шкарпетки для наших хлопців»

Підтримувати волонтерський рух у філармонії почали після перших поїздок з концертами у зону АТО. І сьогодні артисти не втрачають жодної можливості, аби подарувати свою творчість українським захисникам.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Я розумію, що треба і в тилу грати, треба підтримувати і тут – це добре. Але ми хотіли, і артисти прагнуть цього і хочуть саме туди. Ми йдемо від того, що хочуть люди: якщо вони захочуть один колектив, чи другий, чи третій, ми готові будь-який подавати. Тобто, бійці захочуть послухати естраду – повеземо естраду, більш-менш народне – повеземо народне. Ми йдемо від бажання наших хлопців, що вони просять.

Нині колектив філармонії обговорює можливість для чергової поїздки на Схід. Крім цього, готує нову програму у Полтаві.

Репетиція камерного оркестру імені Ахшарумова. 15 лютого його артисти виступатимуть у Полтавському театрі імені Гоголя. На сцені їм складе компанію лауреат міжнародних конкурсів, скрипалька Олександра Федосова. Це, кажуть у філармонії, буде абсолютно нова програма з сюрпризами та незвичайними композиціями.

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Це буде концерт Мендельсона ля-мінор. Я не пам'ятаю, він, здається, в Полтаві не виконувався. Можна сказати, що це буде перше виконання. І сподіваюся, успішне виконання. Досить солідний концерт, великий, об'ємний і важкий, саме музично важкий, для логіки та мислення музичного.

Полтавці також почують твори Баха, Вівальді та Росіні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...