• Головна
  • Пожежник з Полтавщини поїде до США
17:05, 9 лютого 2018 р.

Пожежник з Полтавщини поїде до США

На Полтавщині поступово реалізують програму створення місцевих пожежних підрозділів.

Одне з таких підрозділів створили в Рашівці Гадяцького району для оперативної допомоги по гасінню пожеж в селах Рашівка, Лисівка і Харківці. Підрозділ невеликий - один пожежний автомобіль і дев'ять пожежників.

Але, як повідомляє Панорама Полтавщини, один з Рашівських пожежників готується до поїздки в США, де його чекатимуть американські колеги, щоб не тільки передати свій досвід, а й дізнатися про роботу українських добровільних пожежних підрозділів.

"Я навіть не повірив, коли дізнався, що саме я отримав право поїхати в США", - розповів "Панорамі" 28-річний Мирослав Каламбет. "Пожежником я став зовсім недавно, досвіду служби ще немає ... Але тепер, коли з'явилася можливість повчитися у американських колег справі, якій присвятив життя, зрозумів, що доля дала мені хороший шанс не тільки вдосконалити свої навички, а й розповісти американцям про Україну ".

Пожежник з Рашівки їде в США в рамках програми "Відкритий світ". Вона покликана зміцнювати співробітництво між Україною і Сполученими Штатами, надаючи молодим українським вченим і фахівцям можливість зустрітися з американськими колегами та обмінятися досвідом з питань, які цікавлять обидві сторони.

Мирослав Каламбет пробуде в США з 10 по 25 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...