Полтавку, що вбила власну матір, випустили з-за грат з іспитовим сроком

2 лютого Октябрський райсуд Полтави засудив місцеву жительку за вбивство власної матері до чотирьох років позбавлення волі та звільнив від покарання з іспитовим строком на два роки.

Обвинувачена разом з дітьми, матір'ю та вітчимом мешкає в квартирі будинку на вулиці Європейській, раніше судима не була. За словами доньки, з 2012 року матір постійно принижувала та ображала її, через що й сварились.

4 грудня 2017-го під час чергової сварки донька схопила молоток та декілька раз вдарила ним матір по голові. Після цього вкусила жінку за ніс та, схопивши ножа, завдала чисельні удари по тулубу, голові та кінцівках. Фахівці нарахували понад 40 ножових ударів, від отриманих травм матір померла на місці.

Згідно з висновком комплексної психолого-психіатричної експертизи, полтавка перебувала у тривалій психотравмуючій ситуації внаслідок відчуття страху, образ, приниження та агресивності з боку матері. Через це в неї виник стан вираженого емоційного напруження, що завадило їй свідомо контролювати власну поведінку.

Свою вину вона визнала та щиро розкаялася. Жінку засудили за ст. 116 (умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання) Кримінального кодексу України. Протягом дворічного іспитового строку вона має періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи та не залишати межі країни без погодження з ним.

Вирок можна оскаржити протягом 30 днів з дня його проголошення.

Полтава.depo
Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі