• Головна
  • Полтавця увіковічнять у графіті (ФОТО)
13:02, 21 вересня 2012 р.

Полтавця увіковічнять у графіті (ФОТО)

Полтавського солдата, котрий загинув в Афганістані, намалюють на стіні його будинку.

В одній із квартир будинку по вулиці Великотирнівській 10/61 проживав Сергій Коротун, який у 1982 році загинув у Афганістані. Друзі, знайомі, серед них очільник Октябрської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів Іван Петренко, та небайдужі полтавці вирішили героя увіковічнити у графіті, адже цими шляхами щодня ходять тисячі полтавців, але меморіальну табличку майже ніхто не помічає. Ініціатори впевнені - таку картину пропустити неможливо.

Над створенням графіті у вільний від роботи час працює молодий полтавський художник Дмитро Білокінь. Він спеціально знайшов світлини гір Афганістану, щоб зображення відповідало дійсності. Митець працює задарма. Фарби йому придбала спілка воїнів-інтернаціоналістів, але плати за свою роботу хлопець не захотів.

– Я думаю, що це надзвичайно важлива й велика справа, адже війна в Афганістані для мене страшніша за Велику Вітчизняну саме своєю замовчуваністю, – поділився Дмитро. – Воїн загинув, коли йому було 18,5 років. Він ще не встиг пожити, а вже віддав своє життя. Це надзвичайно страшно і гідно поваги.

Дозвіл на графіті в ініціаторів є і тепер малюнок охоронятиметься законом. Завершити Дмитрові своє творіння потрібно до 26 вересня, адже в день, коли воїн пішов із життя, стіну офіційно відкриють. 

Полтавця увіковічнять у графіті (ФОТО), фото-1

 5

 3

 2

 4

 7

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...