В Полтаві мешканці провулку Ринковий пропонуть перейменувати його на "Смердючий"

Провулок Ринковий уже декілька років потопає в каналізаційних стоках. Про проблему розповідає місцевий мешканець Віктор Петрушенко. Будинок чоловіка стоїть вниз по дорозі. Тож йому, каже, дістається найбільше.

“Це зараз усе замерзло – не видно. Коли ж “плюсова” температура – усе це “діло біжить” – дихати ніяк. У двори біжить до людей: сюди, туди”,– розповідає про наслідки потепління місцевий мешканецьВіктор Петрушенко.

Керівник гуртка Обласного центру технічної творчості Володимир Збронський говорить: саме цією дорогою щодень ходять його учні. І додає: діти навіть придумали альтернативну назву провулку.

“Давайте ми звернемося щодо перейменування провулка “Ринковий” на провулок “Смердючий”,– сміючись каже Володимир Збронський.

Біганина інстанціями, за словами місцевих мешканців, не дає результатів – лише кількість паперових “відписок” збільшується. Зверталися і до "Полтававодоканалу". Та на підприємстві зазначають: мешканці проводили трубопровід самостійно і на баланс водоканалу не передали.

“Колектор було прокладено діаметром лише 300 міліметрів. Кількість будинків, які під'єднано до цього колектора, збільшується з кожним роком. Якість трубопроводу знижується з кожним роком. Це призводить до перевантаження цього трубопроводу”,– коментує ситуацію головний інженер КП “Полтававодоканал”Євген Забишний.

У “Полтававодоканалі” звітують: написали звернення до міськради. Запропонували під'єднатися до іншого колектора. Імовірний замовник майбутніх робіт – Управління капітального будівництва міськвиконкому. Але там кажуть: нічого не робитимуть, допоки рішення не ухвалять на сесії міськради.

“Управління капітального будівництва – замовники, якщо є розпорядчі документи. Якщо немає розпорядчих документів і немає фінансування – не маємо права щось робити. Ми бюджетники”, - зазначає начальник Управління капітального будівництва міськвиконкому Володимир Годня.

Та голова комісії з питань містобудування міськради Олег Бєлоножко зазначає: до нього ніхто не звертався, тож про проблему не знає.

“Аби до мене звернулися в письмовому вигляді – за формою. Я вивчу це питання. Треба буде – виїду, поспілкуюся з мешканцями”,– зазначає Олег Бєлоножко.

Сесія міськради відбудеться цього місяця. Та досі невідомо, чи знайдеться в порядку денному місце для каналізаційного питання.

/hromadske.Полтава
Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі