• Головна
  • Полтавська влада хоче виділити близько 500 тис. грн на боротьбу з МАФами
12:13, 6 лютого 2018 р.

Полтавська влада хоче виділити близько 500 тис. грн на боротьбу з МАФами

На сесію Полтавської міськради винесли програму демонтажу тимчасових споруд, збірно-розбірних металевих гаражів, МАФ, антипаркувальних засобів, обмежуючих пристроїв, автолавок, спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами, вивісок вказівників та інших об'єктів на території міста. 

На все це збираються витратити з міського бюджету 492,6 тис грн.


Запровадивши цю програму, міська влада хоче впорядкувати розміщення малих архітектурних форм, тимчасових споруд, зовнішньої реклами та інших споруд, а також врегулювання питання демонтажу тимчасових споруд, запобігання їх самовільному розміщенню на території міста.

"Статус обласного центру вимагає відповідального ставлення до збереження історично складеного та формування сучасного міського середовища. Вулиці міста Полтава захаращені засобами для ведення підприємницької діяльності, сезонної торгівлі, рекламними засобами та несанкціонованої торгівлі. Зовнішній вигляд павільйонів, кіосків створює непривабливий, захаращений вигляд міста, прилегла територія часто засмічена твердими побутовими відходами, пошкоджені зелені зони. Несанкціоноване розміщення тимчасових споруд, рекламних засобів створює незручні, а можливо і небезпечні умови для людей, тому що обмежують прохід до зупинок громадського транспорту, встановлені на інженерних мережах, на тротуарах, перешкоджають роботі екстрених та комунальних служб, мають неналежний технічний стан споруд та конструкцій. У тимчасових спорудах здійснюється продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів біля навчальних закладів", - говориться в програмі.

Конкретного списку, які саме споруди планують демонтувати протягом 2018 року, немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...