• Головна
  • На Полтавщині відбудеться акція «Поверніть корові зарплату»
11:20, 20 вересня 2012 р.

На Полтавщині відбудеться акція «Поверніть корові зарплату»

Всеукраїнська громадська організація «Спілка Спасіння Села» зініціювала збір підписів від тих, кому підприємство «Гадячсир» заборгувало за здане молоко. Ошукані селяни вимагають повернути їм гроші за, фактично, вкрадене молоко і збираються у Гадячі провести акцію «Поверніть корові зарплату».

На Полтавщині відбудеться акція «Поверніть корові зарплату», фото-1

Як повідомила прес-координатор акції Олена Задорожна, Окрім листів із Гадяцького, Лохвицького, Чорнухинського, Гребінківського, Пирятинського районів надійшли повідомлення з сусідніх Сумщини (Роменський район) та Київщини (Яготин). Майже 80 селян уже поставили підписи під спільним листом-зверненням із вимогою віддати гроші. Підприємство винне кожному з них від 200 до 5000 грн.

Люди вимагатимуть не красти в них молоко, адже жертвами так званої «сирної війни» молокопереробних заводів із Росспоживнаглядом у першу чергу стають корови з приватних домогосподарств. Молоко часто чи не єдина можливість заробити «живі» гроші для селян. Але коли борги за нього накопичуються, люди зазнають збитків та вирізають худобу.

«Лідером» акції-пікету буде корова. За старовинним українським звичаєм селяни привезуть керівництву «Гадячсиру» гарбузи, як символ відмови від нечесної співпраці.

Акція розпочнеться в п’ятницю, 21 вересня 2012 року, о 10:00 на центральній площі в Гадячі (пл.Соборна)

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...