• Головна
  • У Полтаву на конференцію з’їхалося 70 вчених-істориків (ФОТО)
16:00, 19 вересня 2012 р.

У Полтаву на конференцію з’їхалося 70 вчених-істориків (ФОТО)

Близько 70 вчених із 16 міст України, Польщі та Росії приїхали до Полтави на міжнародну наукову конференцію «Полтавських краєзнавчий музей: в ретроспективі археологічних досліджень».

Конференція відбувається  у рамках святкування 75-річчя створення Полтавської області. Присвячена вона і 100-річчю археологічного відділу Полтавського краєзнавчого музею та 125-річчю від дня народження археолога, музеєзнавця Миколи Рудинського.

Протягом трьох днів на пленарних  та секційних засіданнях вчені знайомитимуть колег та всіх бажаючих з доповідями у рамках трьох секцій: первісна доба - ранньозалізний вік; ранньослов'янський час, давньоруська доба 14-18 ст.; музейна археологія та персоналії. Працюватимуть вчені не тільки в краєзнавчому музеї, а й відвідають Сторожівський курганний могильник, побувають на екскурсії в місті, візьмуть участь у біографічних читаннях в Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.

За словами організаторів конференції - працівників Полтавського краєзнавчого музею - конференція відкриває музею широкий простір для співпраці та взаємозв'язків у науковій та культурній сферах не тільки на міжрегіональному, а й на міжнародному рівнях, що сприятиме відтворенню цілісної картини досліджень пам'яток археології полтавського краю та невідомих раніше аспектів його давньої історії.
Привітати науковців із початком конференції до музею прийшли перший заступник голови Полтавської облради Володимир Онищенко та начальник управління культури облдержадміністрації Геннадій Фасій.

У Полтаву на конференцію з’їхалося 70 вчених-істориків (ФОТО), фото-1

 2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...