• Головна
  • Полтавська молодь поставила владі ультиматум
15:10, 19 вересня 2012 р.

Полтавська молодь поставила владі ультиматум

Полтавська молодь готова знехтувати провладною партією на виборах, якщо вона не зверне на неї увагу і не буде діяти в її інтересах.

Полтавська молодь більше не може мовчати, спостерігаючи тенденцію до деградації суспільства та власної неперспективності у майбутньому. Щоб покращити умови навчання, роботи та відпочинку активісти склали перелік проблемних питань, які потребують нагального вирішення.

Опитування, яке провели в одній із соціальних мереж, за участю 800 полтавців показало, що найбільше молоді не вистачає роботи. За цей варіант віддали свій голос 37,21% (301 респондент). Далі йдуть нестача місць відпочинку (14,22%), спортивних майданчиків (13,84%), доступного житла (22,13%) і кохання (12,61%).

Нагадала молодь владі й про низькооплачувані вакансії, про дороговизну квартир, відсутність освітлення у місті не лише на окраїнах, а навіть у центрі, про ремонт міської ради, льодові ковзанки, транспорт та неможливість розвиватися фізично та культурно.

Своє звернення молодь передала міському голові, депутатам Полтави, кандидатам у нардепи. Спеціально для обговорення відкритого листа всіх вищезазначених осіб запросили на зустріч із активістами. Проте представники діючої влади не з’явилися. Прийшов 1 кандидат у нардепи та 1 громадський діяч.

Молодь Полтави твердо стоїть на своєму: «Якщо Ви знехтуєте нашими проханнями, – на виборах ми знехтуємо Вами»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...