• Головна
  • У Полтавській обласній раді пообіцяли не закривати навчальні заклади
09:04, 25 січня 2018 р.

У Полтавській обласній раді пообіцяли не закривати навчальні заклади

23 січня заступник голови обласної ради Анатолій Ханко взяв участь у нараді при голові облдержадміністрації Валерію Головку, на якій розглянули питання створення в області комплексів з надання освітніх послуг, підготовки до II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН тощо.

У нараді також узяли участь директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко та ректори вишів Полтавщини, ідеться на сайті ОДА.

Питання функціонування навчальних закладів I-II рівнів акредитації проблемне. Зараз їх фінансують з державного бюджету України. Та вже з 1 вересня, імовірно, державними вищими навчальними закладами I–II рівнів акредитації –  технікумами та коледжами – опікуватиметься обласний бюджет.

На нараді також обговорили аспекти створення сучасної моделі освітнього простору, зокрема, комплексів з надання освітніх послуг. Зокрема зазначили, що обласна влада не допустить закриття жодного навчального закладу та сприятиме забезпеченню учнів якісними освітніми послугами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...