• Полтавська "Ворскла" виграла усі 4 спаринги в Туреччині
16:00, 24 січня 2018 р.

Полтавська "Ворскла" виграла усі 4 спаринги в Туреччині

Полтавська "Ворскла" виграла усі 4 спаринги першого тренувального збору в Туреччині.

Щойно закінчився контрольний матч між "біло-зеленими" та польською "Аркою". Це шоста команда національного чемпіонату "Екстракляси". Грали на узбережжі Середземного моря під дощем і поривчастим вітром.

Футболісти з міста Гдиня почали атакувати на четвертій хвилині - Шуст відбив. Незабаром полтавці відповіли - Кулач відкриває рахунок точним ударом - 1:0.

На початку другого тайму Одарюк віддав на новачка Васіна, той забив дебютний гол за Ворсклу - 2:0.

Під кінець матчу "Арка" закинула єдиний м'яч - із рахунком 2:1 "біло-зелені" завершили перемогою 4-й поспіль спаринг.

Одразу після матчу полтавські футболісти на чолі з Василем Сачком вирушать до України. Вдома проведуть три дні і повернуться до Туреччини на 2-й тренувальний збір.