• Головна
  • У Полтаві пройшла громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
16:44, 17 вересня 2012 р.

У Полтаві пройшла громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

17-го вересня на фасаді аварійно-рятувальної частини у місті Полтава зібралося безліч гостей аби приєднатися до свята, яке відмічають усі рятувальники України – «День рятівника».

З самого ранку полтавські рятувальники вишикували тут 6 одиниць пожежної та спеціальної техніки. Протягом року громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» крокувала по районним центрам Полтавської області, і саме в цей день рятувальники спільно з навчально-методичним центром організували таке свято для жителів міста Полтава.

Розпочалася акція з ознайомлення дітей з пожежною та аварійно-рятувальною технікою та вкотре нагадали дітям про дотримання головних правил безпеки життєдіяльності. Неабиякий інтерес гості акції проявили до пожежно-рятувальної техніки. Відвідувачі мали можливість познайомитися з тактико-технічними даними та роботою гідравлічного автопідйомника, який може подати вогнегасні речовини на висоту до 30 метрів, а також оглянути роботу аварійно-рятувальних автомобілів першої допомоги, оснащених новітнім обладнанням. Далі проводилося безліч конкурсів та вікторин. Коли ведуча оголошувала наступний конкурс, то підіймався ліс рук охочих, котрі неодмінно хотіли проявили себе у конкурсі чи відповісти на запитання у вікторині на краще знання правил безпеки. І жоден учасник не залишився без подарунка. Усі присутні також отримали на згадку від рятівників сувенірну продукцію із символікою МНС.

Також гості мали змогу відчути себе справжніми рятівниками примірявши на себе бойове спорядження вогнеборців.

Загалом бійці служби МНС подарували гарний настрій всім відвідувачам акції і переконали в майстерності та технічній оснащеності Полтавських рятувальників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...