• Головна
  • Шматки даху звисають із будинку на вулиці Шевченка
12:57, 18 січня 2018 р.

Шматки даху звисають із будинку на вулиці Шевченка

Із покрівлі житлового будинку на вулиці Шевченка звисають шматки дахового покриття. Комунальники повідомили: ремонт запланували на 2018 рік. Проте грошей на це ще ніхто не виділяв.

Ось ці шматки дахового покриття звисають просто з будинку на розі вулиць Шевченка та Стрітенської. Тротуар перегородили – та люди не зважають.

Біля цих аварійних точок – аптека. Працівниці кажуть: ці шматки звисають уже доволі давно.

"Ми зверталися чотири тижні тому у відділ швидкого реагування, здається, сказали, що в них немає коштів на це, ніхто його знімати та займатися цим не буде", – зауважила аптекарка Ольга з-за вітрини.

Місцеві мешканці також обурюються: дахове покриття вже навіть колись падало. А через несправну покрівлю мокра навіть зовнішня стіна.

"Скільки ми тут живемо – 40 років? З якого року будинок? З 61-го... Дах нам не ремонтували. Ми зверталися в ЖЕК наш. Наші звернення марні",– упевнена мешканка цього будинку Ніна Анісімова.

Та в управлінні житлово-комунального господарства міста заявили: 2015 року дах цього будинку ремонтували. Про звисання шматків із даху знають – мешканці дійсно зверталися. Також зазначають у відповіді на наш запит: "Житловий будинок №22/46 на вулиці Шевченка включено до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2018 рік, а також до переліку адрес житлових будинків, що потребують виконання поточного ремонту покрівель".

Утім, грошей на цей ремонт чомусь досі не виділили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...