
12:50, 17 січня 2018 р.
На боротьбу з ожеледицею дорожники Полтавщини витратили 800 тонн спецсуміші
Станом на сьогодні, 17 січня дорожники забезпечили безпечний проїзд автошляхами державного значення Полтавщини.
Аби ліквідувати ожеледицю на дороги висипали 800 тонн піщано-соляної суміші. Під час негоди до роботи були задіяні 80 одиниць спецтехніки та 800 дорожників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
12:58, 11 червня
12:36, Сьогодні
22
10:22, 22 червня
15:21, 22 червня
15:06, 18 червня
2
