
12:50, 17 січня 2018 р.
На боротьбу з ожеледицею дорожники Полтавщини витратили 800 тонн спецсуміші
Станом на сьогодні, 17 січня дорожники забезпечили безпечний проїзд автошляхами державного значення Полтавщини.
Аби ліквідувати ожеледицю на дороги висипали 800 тонн піщано-соляної суміші. Під час негоди до роботи були задіяні 80 одиниць спецтехніки та 800 дорожників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:30
Вчора
17:30
10 червня
Спецтема
Оголошення
15:26, 29 травня
06:28, 1 червня
7
13:06, 30 травня
5
15:17, 29 травня
9
10:15, Вчора
