![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
12:01, 15 січня 2018 р.
У Полтаві чоловік погрожував дружині гранатою
14 січня до поліції звернулася 29-річна полтавка і повідомила, що її 50-річний чоловік під час сварки погрожував гранатою.
Під час огляду подвір'я, поліцейські виявили та вилучили металевий предмет, зовні схожий на гранату "Ф-1". Згодом працівники вибухотехнічного відділу встановили, що заряд вибухової речовини та запал небоєздатний.
За даним фактом розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за статтею 263-1 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...