![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
13:01, 12 січня 2018 р.
У Гадячі дві жительки міста віддали шахраям гроші
Першою до поліції з письмовою заявою звернулася 64-річна жінка. Вона розповіла про те, що невідомий чоловік під приводом працівника «Ощадбанку» шахрайським шляхом заволодів її грошовими коштами у сумі 10 тисяч гривень.
Того ж дня звернулася за допомогою ще одна жителька Гадяча і також повідомила, що стала жертвою шахраїв. З її банківської картки зняли кошти у сумі близько 2 тисяч гривень.
Виявилося, жінкам зателефонувала особа, яка представилась працівником «Ощадбанку» та повідомила, що банківські картки потерпілих заблоковані і для їх розблокування потрібно надати певну інформацію. Після того, як жінки повідомили дані, з їх карток знімали кошти, передає Гадяцький відділ поліції ГУ НП в Полтавській області.
За даними фактами відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 КК України (Шахрайство).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
19:44, 24 липня
11:27, 23 липня
11
live comments feed...