• Головна
  • В Полтаві вручили премії Котляревського
12:00, 13 вересня 2012 р.

В Полтаві вручили премії Котляревського

У 243 річницю з дня народження І.П. Котляревського в музеї-садибі великого поета нагородили лауреатів 9-ї щорічної однойменної премії.

— Поняття Котляревський і Полтава — нероздільні, — зазначила у вітальному слові заступник міського голови Світлана Порохня. — І надзвичайно приємно, що у нас є така традиція — вшановувати цього видатного діяча проведенням такого чудового конкурсу. Дуже радісно, що вже протягом десятиріччя красномовно підтверджується зацікавленість нашої учнівської молоді до написання гумористичних творів. Це дає право говорити про те, що у нас дійсно є славні нащадки Котляревського.

Світлана Порохня нагороджує переможицю

Світлана Порохня нагороджує переможицю

Як повідомили в прес-службі Полтавської міськради, за рішенням журі творчого конкурсу на здобуття дитячої літературної премії ім. Івана Котляревського лауреатами визнано учня 10-го класу Полтавської ЗШ № 20 Антона Столярова за гумористичне оповідання, учня 9-го класу школи № 26 Віталія Іщенка за гумореску «Бабуся майбутнього», ученицю 7-го класу гімназії № 17 Яну Гриценко за гумористичний вірш «Ігронавт».

Лауреатом-переможцем став учень 9-го класу ЗШ № 19 Максим Недбайло за гумореску «Мрії збуваються». За традицією переможець зачитав свій твір для усіх присутніх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...