![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
11:53, 3 січня 2018 р.
У Полтаві знову обікрали Різдвяний вертеп
![У Полтаві знову обікрали Різдвяний вертеп У Полтаві знову обікрали Різдвяний вертеп](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Полтаві за тиждень до Різдва обікрали Різдвяну шопку біля Свято-Успенського собору. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Полтавського батальйону небайдужих Наталія Гранчак.
— Другу ніч поспіль крадуть сіно з вертепу та іграшки. Фігурки ми щодня ховаємо, інакше б і їх не було. Мудрим було рішення не монтувати гірлянди. Поки що вважаємо, що це випадковості, щоб не засмучуватися, що це свідома шкода. Але, чим далі, тим більше приходимо до цього висновку, — написала Наталя Гранчак.
Волонтерка засмучена таким станом подій,адже одразу після встановлення Різдвяного вертепу, невідомі зняли з нього новорічні прикраси, а тепер, дісталися і до інших речей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...