Син полтавського олігарха купив частку одного зі столичних телеканалів

Днями стало відомо, що дружина Міністра МВС Арсена Авакова продала 40% частки власності телеканалу "Еспресо" американській компанії Atmosphere Entertainment за 1,9 млн доларів. Кінцевим же власником компанії, яка викупила частку, є син полтавського багатія Костянтина Жеваго.

Сам же Аваков зазначив, що внесе цей продаж в електронну декларацію за підсумками року, йдеться у повідомлення Міністра МВС на його сторінці у Twitter.

Також раніше Арсеній Яценюк, який володів 30% частки власності каналу, продав їх цій компанії за 1,46 млн доларів.

Засновниками компанії є дружина Миколи Княжицького Лариса Княжицька (99 %) і колишній головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко, який є головним редактором телеканалу (1 %). Станом на серпень 2017 року, власниками каналу були: Арсеній Яценюк (30%), Інна Авакова (40%) та Лариса Княжицька (30%). Atmosphere Entertainment придбало частину частки Лариси Княжицької у статутному капіталі ТОВ "Астра Фінанс" у розмірі 7,5%.Внаслідок реалізованих угод Лариса Княжицька залишається опосередкованим власником 22,5% телеканалу "Еспресо", 77,5% опосередковано володіє іноземне підприємство ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC.Кінцевим бенефіціарним власником ATMOSPHERE ENTERTAINMENT, INC. є громадянин України Іван Жеваго, йдеться у "Вікіпедії".

Раніше народний депутат Микола Княжицький зазначав, що Жеваго збирається повністю викупити канал.

«Він хоче купити наш канал. І, думаю, що станеться те, що він його придбає. Але поки що йому це вигідно, тому що він рекламує свої товари», - розповів депутат в програмі «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов