• Головна
  • В Лохвиці руйнується дорога, яку півроку тому відкрив голова "Укравтодору" Славомір Новак
13:09, 29 грудня 2017 р.

В Лохвиці руйнується дорога, яку півроку тому відкрив голова "Укравтодору" Славомір Новак

Дорожнє полотно наоб’єкті ізштучного зниження швидкості почало руйнуватися.

На в’їзді в Лохвицю Полтавської області почало руйнуватися дорожнє покриття на об’єкті системи «Traffic calming measures», яку у липні відкрив голова Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. Нове інженерне рішення покликано уповільнити трафік на в’їздах до населених пунктів.

Про руйнацію повідомив місцевий мешканець Віталій Солонуха, який сфотографував, як край дороги почав розсипатися. «Лохвицьке ноу-хау не протрималося і року...»,— прокоментував фото він. Ймовірно, дорогу руйнують багатотонні вантажні автомобілі. Однак виникають питання й щодо якості самої нової дороги.

Нагадаємо, що улипні керівник Укравтодору спільно з начальником Служби автодоріг Полтавщини презентували в Лохвиці перший в Україні об'єкт системи «Traffic calming measures» (Заспокоєння трафіка дорожнього руху). Нове інженерне рішення покликано уповільнити трафік на в’їздах до населених пунктів.

Регіональна автодорога Р-60 Кролевець— Конотоп— Ромни— Пирятин проходить через Лохвицю та сполучає Сумську та Полтавську області з міжнародною автодорогою М-03 Київ— Харків. Щодня через місто проїжджає майже 10 тисяч одиниць транспорту.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...