• Головна
  • У Полтаві осудили банду телефонних шахраїв
12:03, 29 грудня 2017 р.

У Полтаві осудили банду телефонних шахраїв

Октябрський районний суд Полтави затвердив угоди про визнання винуватості щодо двох участиків шахрайської банди.

Вони засуджені до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна. Інший злочинець отримав таке ж покарання, але у зв'язку з тим, що співпрацював зі слідством та частково відшкодував завдану потерпілим шкоду, був звільнений від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на три роки.

Впродовж січня 2016 – квітня 2017 років бандити з прихованих номерів мобільних телефонів дзвонили громадянам України та повідомляли неправдиву інформацію про затримання їх рідних правоохоронцями. За гроші пропонували "вирішити" питання щодо не притягнення їх до кримінальної відповідальності.

До цієї схеми були залучені 21-річна полтавка та 27-річний харків"янин, які знімали з банківських карток гроші, перераховані потерпілими. "Підшуковував" такі картки пособник – 24-річний житель Гребінки. Він позичав чи купував банківські картки у людей, а потім передавав їх іншим учасникам групи.

Найменша перерахована сума – 2 тис грн, найбільша – 159 тис. грн. Загалом злочинними діями громадянам завдано понад 1 млн 140 тис. грн збитків.

Нагадаємо, в Октябрському райсуді Полтави прокуратура підтримала клопотання про два місяці тримання під вартою, з можливістю внесення застави на суму 1 млн. 200 тис. грн, чотирьом жителям Києва. З квітня цього року троє чоловіків та жінка телефонували керівникам підприємств та організацій по Україні та представлялись посадовими особами ОДА.

Шахраї пропонували взяти участь у благодійних акціях - перерахувати гроші на оздоровлення дітей чи воїнів АТО, а перераховані кошти привласнювали собі.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...