• Головна
  • Полтавець разом з Петром Порошенком вітатиме Україну з Новим роком
09:17, 28 грудня 2017 р.

Полтавець разом з Петром Порошенком вітатиме Україну з Новим роком

Одним з головних дійових осіб майбутнього новорічного привітання стане Павло Будаєвський.

Полтавець у школі подавав надії у плаванні, однак після закінчення навчання вирішив стати військовим. До зони АТО потрапив у 2014 році. Дослужився до звання капітана, однак того ж року під Іловайськом чоловік був поранений у плече, ворожа куля зачепила суглоб і м'язи.

Став відомим після участі у «Іграх Нескорених», де здобув 4 золоті медалі.

«Приєднався до команди Президента, що включала і режисерів, і мене як спортсмена з Invictus Games. Зйомки відбувалися окремо по кожному учаснику цієї команди. У моєму випадку зйомки проводилися у басейні ЦСКА ЗСУ», - зізнався спортсмен журналісту «Лтави».

Згідно з даними «Вікіпедії», Ігри нескорених (англ. Invictus Games) — це міжнародні ігри в паралімпійському стилі.

В іграх, створених принцом Гаррі, беруть участь поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани у таких видах спорту як баскетбол на візках, волейбол сидячи і веслування в залі. «Invictus» з латини означає «непереможний», «незламний» або «нескорений». Перші Ігри нескорених відбулися 2014 року в Олімпійському парку королеви Єлизавети у Лондоні.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в Торонто як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також через АТО на сході України.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...