• Головна
  • На Полтавщині досі тривають карантинні заходи щодо АЧС
12:04, 27 грудня 2017 р.

На Полтавщині досі тривають карантинні заходи щодо АЧС

На Полтавщині тривають протиепізоотичні заходи, пов'язані з виявленням 25 жовтня на території національного природного парку "Нижньосульський", поблизу с. Онишки Оржицького району, померлої туші дикого кабана, інфікованої вірусом африканської чуми свиней (АЧС). 

Карантинні заходи мали б завершитися 25 грудня, але рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Оржицькій РДА продовжені та триватимуть до повного виконання плану протиепізоотичних заходів.

Нагадаємо, що 25 жовтня поблизу с. Онишки Оржицького району Полтавщини, на території національного природного парку "Нижньосульський", виявлено загибель дикого кабана.

Для підтвердження діагнозу відібрано та направлено на дослідження зразки біологічного матеріалу до ветеринарних лабораторій Полтави та Києва. За результатами досліджень, в них було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

27 жовтня територію національного природного парку "Нижньосульський" було оголошено неблагополучною щодо африканської чуми свиней та встановлено на ній карантин.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...