• Головна
  • У Полтаві вперше відбувся передноворічний напівмарафон
11:02, 26 грудня 2017 р.

У Полтаві вперше відбувся передноворічний напівмарафон

Бігати у Полтаві стало модним. Саме це доводили 24 грудня спортсмени (професіонали та аматори), які заявилися до участі у передноворічному напівмарафоні «Полтавська зима».

Проводити змагання з бігу восени стало вже традицією, а от бігти дистанцію 21 кілометр по морозній, вітряній та сніжній погоді – це вже нова забавка полтавських бігунів. Напередодні організатори обіцяли гарний настрій та неймовірну атмосферу, тому закликали бігунів приходити в костюмах. Тематикою дебютного напівмарафону стали мотиви твору українського письменника, вихідця з Полтавщини Миколи Гоголя  «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».

Один із організаторів забігу Максим Кривенко розповідає: «У всьому світі є така гарна традиція: в останню неділю року бігати напівмарафони та марафони. В Україні такий захід проходив лише у Вишгороді. Але Полтава не лише географічний центр нашої країни.  Місто стає ще й біговим центром, адже з кожним роком збільшується кількість змагань, які тут відбуваються. У зимовому забігові ми не виокремлювали найстарших та наймолодших учасників, проте біжать і діти, і люди поважного віку, зокрема наймолодшому лише 7 років, а найстаршому вже за 70».

У Полтаві вперше відбувся передноворічний напівмарафон, фото-1

«Полтавська зима» об’єднала не лише містян, а й гостей Полтави, які приїхали з різних куточків України. Бігли спортсмени під супровід поривчастого вітру й рясного снігопаду, що згодом перетворився у невеликий сніг. Змагання відбувалися на кількох дистанціях: забіг на 5 кілометрів, який долали аматори, і власне напівмарафон, у якому взяли участь як професіонали, так і любителі. В окрему категорію була виокремлена  командна естафета. Маршрут дистанцій пролягав через центральну частину міста та прилеглі до неї вулиці.

У Полтаві вперше відбувся передноворічний напівмарафон, фото-2

На фініші учасників забігу чекали  пам’ятні медалі та гарячий чай. Тож зимовий напівмарфон виявився комфортним і теплим.

А вже 1 січня 2018 року команда New Run  закликає всіх охочих взяти участь у новорічному випробуванні «Crazy Santa Challenge». Організатори заходу говорять, що навіть у такий день  біг для справжніх цінителів цього виду спорту – це емоції радості, незважаючи на гастрономічну надмірність новорічної ночі. Тож  святкові емоції можна продовжити пробіжкою на 5 км.

У Полтаві вперше відбувся передноворічний напівмарафон, фото-3
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...