• Головна
  • Напівзруйновану колишню вечірню школу у Полтаві забивають металевими щитами (ФОТО)
08:04, 26 грудня 2017 р.

Напівзруйновану колишню вечірню школу у Полтаві забивають металевими щитами (ФОТО)

Днями журналісти «ВПолтаві.інфо» помітили, що напівзруйновану двоповерхову будівлю на Павленківській площі Полтави, що неподалік торгово-розважального центру «Київ», яка за цей палала близько двох десятка разів, забивають металевими щитами.

Напівзруйновану колишню вечірню школу у Полтаві забивають металевими щитами (ФОТО), фото-1

Перед тим крізь віконні отвори можна було побачити, як всередині на першому поверсі навели лад, прибрали все сміття. Потім ці ж віконні отвори почали забивати металевими щитами. На сьогоднішній день всі вікна на першому поверсі зі сторони вулиці Павленківська забиті щитами, вікна на другому поверсі поки що ніхто не чіпає.

Напівзруйновану колишню вечірню школу у Полтаві забивають металевими щитами (ФОТО), фото-2

У розпорядженні міського голови «Про укладення договорів оренди» йдеться про те, що договір оренди складають з підприємцем ФОП Хардіною О.М., яка орендуватиме 412,7 кв.м. площі.

Напівзруйновану колишню вечірню школу у Полтаві забивають металевими щитами (ФОТО), фото-3

Втім, у документі «Стратегія економічного розвитку м.Полтави на період до 2027 року» йдеться про те, що міська влада планує здати в оренду всі 466,0 кв.м.

Адреса

Площа, кв. м

1

Вул. Соборності, 40

176,3

2

Вул. Зіньківська, 78

153,4

3

Вул. Європейська 86а

19,6

4

Вул. Європейська 101

406,0

5

Вул. Павленківська, 6

466,0

Нагадаємо, за напівзруйновану колишню вечірню школу на початку серпня взялисьполтавські депутати.Вони виїжджали до будівлі. І там вирішилиорганізувати роботу правоохоронних органівта громадських формувань так, щоб приміщення по вул. Павленківська площа, 6, було під пильним наглядом, у тому числі, у вихідні дні.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...